זאב קלימי

זאב קלימי A NEWS

זאב קלימי

זאב קלימי הוא אחד מהמנהלים המובילים בישראל שהצליח לייצר פריצות דרך משמעותיות והגיע להישגים בחברות שהוביל לאורך השנים.

הוא גדל בירושלים במשפחת קשת יום, הוא התחנך בקיבוץ להבות חביבה ואת שירותו הצבאי עשה בחיל הקשר.

השכלתו כוללת לימודי תעשיה וניהול ובהמשך לימודיי לתואר שני (MBA) באוניברסיטה העברית בירושלים שהושלמו ב-2004.

את צעדיו המשמעותיים הראשונים בעולם העסקים עשה זאב קלימי בחברת קוקה קולה שם עבר את כל שרשרת התפקידים מאיש מכירות שטח, דרך מנהל סניף צפון, מנכ"ל הפצה ומכירות ועד לתפקיד שהוצע לו כמשנה למנכ"ל הקבוצה.

פריצת דרך נוספת משמעותית בקריירה של זאב קלימי היתה בשנת 2004 כשמונה למנכ"ל מחלבת טרה שנרכשה ע"י החברה המרכזית למשקאות קלים. במסגרת זו הוא הוביל שינוי ומיתוג מחדש למחלבה הוותיקה, הוא מיזג לתוכה את חברת משק צוריאל והוביל את הצעדים לשיתוף פעולה עם מותג בינלאומי – מולר.

לאחר 4 שנים רבות עשייה והישגים עבר זאב קלימי לשמש מנכ"ל הריבוע הכחול אך הוא כיהן בתפקיד זה תקופה קצרה. בשנת 2009 מונה למנכ"ל גלידות נסטלה מקבוצת אסם ואותה הצליח לשקם ולהעבירה לריווחיות.

פריצת דרך נוספת התרחשה בשנת 2014 כשזאב קלימי קיבל לידיו אתגר גדול כשמונה למנכ"ל חברת אלקטרה מוצרי צריכה שהיתה קפיצת מדרגה משמעותית עבורו אך חוותה משבר מתמשך וצברה הפסדים. קלימי היה האיש שהצליח לייצר את השינוי בהתנהלות החברה ותוך תקופה קצרה עברה החברה לרווחיות ושוקמה לחלוטין.

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

פוסטים קשורים

זאב קלימי

זאב קלימי המובילים והמשפיעים

זאב קלימי זאב קלימי איש עסקים, יזם ומומחה בניהול שווקים ארציים ובינלאומיים, מהמובילים והמשפיעים בתחומי הקמעונאות, מוצרי צריכה, ושיווק. עומד בצמתים מרכזיים בניהול חברות מהמובילות

להמשך קריאה »
זאב קלימי

זאב קלימי מונה למנכ"ל מחלבת טרה

זאב קלימי מונה למנכ"ל מחלבת טרה זאב קלימי, המשנה למנכ"ל החברה המרכזית לייצור משקאות קלים (קוקה-קולה), ממשיך להתקדם בחברה המרכזית ומונה למנכ"ל מחלבת טרה. זאב

להמשך קריאה »